top of page
iso-international-organization-standardization-quality-standards-concept.jpg

Sertifikalarımız

Petropol A.Ş. olarak, çevre dostu çözümler sunmak, sürdürülebilirliği teşvik etmek ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için kararlıyız. Bu taahhüdümüzü yerine getirmek için, ISO (Uluslararası Standartlar Örgütü) sertifikalarını almış bulunuyoruz ve bu sertifikaların önemini vurgulamak istiyoruz.

ISO 45001:2018

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi standartının şartlarına uyan bir yönetim sistemi kurduğumuz ve uyarladığımız'ı onaylamak üzere verilmiş olan belgemiz.

ISO 14001:2015

Çevre Yönetim Sistemi: Su yalıtımında kullanılan yüksek asfalten içeren izolasyon katkı malzemesi, Çatı kaplamasında, Rutubet yalıtımında ve su yalıtımında kullanılan bitümlü astar, Çatı kaplamalarında koruyucu kaplama olarak kullanılan bitümen emülisyonları üretimi ve satışı hakkı tanıyan sertifikamız.

ISO 9001:2015

Kalite Yönetim Sistemi: Su yalıtımında kullanılan yüksek asfalten içeren izolasyon katkı malzemesi, Çatı kaplamasında, Rutubet yalıtımında ve su yalıtımında kullanılan bitümlü astar, Çatı kaplamalarında koruyucu kaplama olarak kullanılan bitümen emülisyonları üretimi ve satışı hakkı tanıyan sertifikamız.
bottom of page