top of page
wide-distant-shot-boats-floating-body-water-city-pinkish-sky.jpg

Petropol A.Ş. inovasyon, güvenirlik, sürdürülebilirlik ve kalite değerlerini benimseyerek her geçen gün büyümekte ve pazar payını artırmaktadır.

Bizim Hikayemiz

"Geleceği Temizleyen İnovasyonlarla Bugünü Şekillendiriyoruz!"

Petropol A.Ş. 25 yıllık tecrübelerin birikimi ile Türk girişimciler tarafından tamamen kendi öz sermayesiyle 2015 yılında yıllık 60000 ton üretim kapasitesi ile Sakarya’nın Geyve ilçesinde üretime başlamış bulunmaktadır.

 

 Türkiye’de ve dünyada ilk olarak Türk mühendis ve teknik elemanların geliştirdiği teknoloji ve know-how değerleri ile atıl durumdaki petrol ve petrol türevi değişik prime veya recycle ürünlere asfaltik özellikler kazandırarak ülkemiz ve dünyamız çevre eko sistemine ve ekonomisine katkı sağlamaktadır.
Şirketimiz üretim esnasında oluşan gazları hava kirliliğine sebep olmamak için yok etmeyi hedef edinmiş ve bunun sonucunda kendi dizayn ettiği yeşil baca teknolojisi ve arıtım sistemleri sayesinde dumansız, kokusuz ve çevre dostu üretimi ilke edinmiştir.

logo63165789.png

Vizyon

Profesyonel yönetim anlayışını, kaliteli hizmet ve ürün anlayışını ve sürekli gelişmeyi esas alan çevre ve yaşam değerlerine saygılı sektöründe lider bir şirket olmak.

Misyon

Atıl durumdaki petrol ve petrol türevi atıkların uygunsuz bertaraf edilmesini engellemeyi ve ekonomiye katkı sağlamayı üstlenmiş bulunmaktayız.

bottom of page